TS Poligraf Investigation


img
Компанія TS polygraph investigation пропонує комплекс професійних послуг із інструментальної (проведення тестування на поліграфі) та не інструментальної (аналіз вербальних та невербальних реакцій людини) детекції брехні по всій території Західної України (наші фахівці проводять перевірки на детекторі брехні у містах Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Рівне, Луцьк, Тернопіль та ін.) Пройти тестування на поліграфі можна як із виїздом на місце, так і на території компанії – у м. Львові.

Email:

Телефон: +38(098) 646-20-94

Адрес: м. Київ. Офіс 13, Кловський узвіз,9/2, 1 під. 5 пов.

Сайт:

Категория: Юридические компании

Дата добавления: 28.10.2022

Положительных:

Нейтральных:

Отрицательных:

Положительный отзыв:

Хороші професіонали

Наш відділ співпрацював з компанією TS polygraph investigation в цьому році декілька разів. Спочатку це було психологічне портретування з метою виявлення кола підозрюваних, а потім — експертиза відео-матеріалів слідчих дій на постійній основі. Ми давно зрозуміли, що перевірка на детекторі брехні дозволяє значно оптимізувати робочі процеси. Тому дуже вдячні компанії за фаховість, суворе дотримання конфіденційності та технічну підтримку. Плануємо в майбутньому відправити власного співробітника на курси навчання поліграфологів при компанії.

Отзывы о других компаниях

Нейтральный
img
2 img
Северянин

Деловой центр предлагает арендаторам помещения от 20 кв.м. кабинетного типа и свободной планировки  для организации офисов. Вы также можете снять у нас в аренду помещения площадью от 100 до 2500 кв.м. под склад или производство. Помещения расположены в Северо-Восточном административном округе Москвы (СВАО), недалеко от станции метро ВДНХ.

Нейтральный
img
0 img
Славянское Такси

Служба такси в Звенигороде. Фиксированные цены в аэропорты и вокзалы. Водители славяне. Дополнительные услуги: трезвый водитель, такси курьер, сходить в магазин. У нас приемлемые цены. Аккуратное и безопасное вождение, салон машины всегда чистый, машина подъезжает вовремя.

Положительный
img
64 img
Aristipp

Отзывы клиентов о миграционной компании Aristipp. Что говорят люди о получении гражданства ЕС через aristipp.com - реально это или нет?