GREEN PLANET


img
GREN PLANET — установка та обслуговування сонячних електростанцій. Автономні та мережеві, гібрідні сонячні станції під ключ для фізичних і юридичних осіб з повним документальним супроводженням. Підключення до «зеленого тарифу». Компанія також надає клінінгові послуги сонячних станцій, мийка, продувка, нанесення захисного напилу та технічне обслуговування.

Email:

Телефон: +380673322421

Адрес: Дніпро, Гоголя 15А

Категория: Ремонт

Дата добавления: 26.07.2022

Положительных:

Нейтральных:

Отрицательных:

Положительный отзыв:

Личный опыт установки панелей

Свою домашнюю СЭС решил установить с целью экономии на электричестве. В Европе многие так делают. Хотел, чтоб станция работала эффективно и цена была доступной, поэтому и выбрал Green Planet. За полтора года ни разу не было проблем, панели работают вообще без какого-либо дополнительного обслуживания. Даже зимой особой не заморачиваюсь, снег сметать не нужно - панели постоянно нагреваются и он практически тает на них. Зато теперь не плачу за свет, и зарабатываю на зеленом тарифе.

Положительный отзыв:

Green planet надійна компанія

Хочу поділитися своєю думкою та досвідом співпраці з компанією Грін Планет. Насправді, я дуже вдячна їм за їх роботу. По-перше, я отримала консультацію на професійному рівні, при чому абсолютно безкоштовно. Мені допомогли визначитись, яку саме станцію краще встановлювати згідно з моїх потреб та фінансових можливостей. Ще хочу зазначити, компанія дійсно виконує всю роботу "під ключ", все згідно договору. Я розумію, що в країні зараз не найкращі часи, тому була готова до будь-яких непередбачуваних ситуацій. Але даремно, працівники досвідчені, організовані, мають певні навички, тому все виконали швидко та професійно. Рекомендую компанію Green Planet, особливо якщо ви цінуєте свій час та хочете мати гарний результат!

Положительный отзыв:

Это выгодно

Я раньше очень осторожно относилась к таким станциям, потому что была уверена, что затраты на них никогда не окупятся, но... Ошибалась. Когда я увидела детальный просчет по своему дому, узнала какая сейчас цены на солнечную электростанцию и сколько я примерно буду экономить денег в месяц - была в замешательстве, ведь это получается очень выгодно. А если учесть еще и продажу выработанной электроэнергии государству - срок окупаемости становится заметно короче. Очень благодарна менеджеру за детальное консультирование, а так же мастерам за быструю установку. Теперь я за свет не плачу и мне даже не интересно какая стоимость за кВт.

Положительный отзыв:

Сонячна станція від Green Planet

Давно зацікавила ідея встановити сонячні панелі для власного приватного сектору. Обрали цю компанію по відгукам від знайомих. Відразу позначаю підхід і відповідальність менеджера і співробітників. Був розроблений проект де найбільше вигідніше ставити панелі. Я навіть і не думала, що кут нахилу панелей має значення і впливає на продуктивність виробляємої енергії. Найбільшою перевагою є підключення до зеленого тарифу, яка дозволяє не тільки заощаджувати кошти а й заробляти їх, і таким чином швидше окупити панелі. Компанія дійсно взяла на себе все оформлення документів. Все що було заявлено виконали на відмінно . Ціна на даний час достойна . Ми задоволені роботою і рекомендуємо саме вас за вашу допомогу в такому важливому рішенні для нас.

Отзывы о других компаниях

Нейтральный
img
2 img
Положительный
img
64 img
Aristipp

Отзывы клиентов о миграционной компании Aristipp. Что говорят люди о получении гражданства ЕС через aristipp.com - реально это или нет?

Нейтральный
img
0 img
СМАРТ Компани

Товары: Ковровая плитка  Ковровые покрытия  Флокированные покрытия  Дизайн-плитка ( ПВХ )  Тканые ПВХ покрытия цены  Специальный линолеум  Коммерческий линолеум  Спортивные покрытия  Натуральный линолеум  Сценический линолеум  Каучуковые покрытия  Кварцвиниловая плитка  Фальшполы  Грязезащитные покрытия  Промышленные полы  Обои  Подвесные потолки  Д